logo
Sed ut perspiciatis unde omnis iste natus error sit voluptatem accusantium doloremque.
+387648592568
info@elatedthemes.com
Eighth Avenue 487, New York
Instagram Feed
Search

TUZU BİBERİ

Hakkımızda

“Hayatın Tuzu Biberi”

Büyük Bir Mutluluk Hikâyesi

2009 yılında İzmir Bostanlı’da başlayan yolculuğumuz, bugün 9 şubedeki ortaklarımız, çalışanlarımız ve lezzet tutkunu müşterilerimizle büyük bir ailenin başarılı yol hikâyesine dönüştü.

“Günün her saati, sağlıklı, güvenilir ve keyifli bir şekilde kahvaltı yapılabilmeli” fikrinden yola çıkarak mutluluk veren lezzetlerin peşine düştük. Kahvaltıdaki başarımız bizi ünlü gurmelerin oylarıyla ”Türkiye’nin En İyi 10 Kahvaltısı” listesine taşıdı. Lezzetlerin oylandığı platformlarda tat severler tarafından defalarca ödüllendirildik. Doyurucu, sağlıklı öğle ve akşam ızgara seçeneklerimizle tüm misafirlerimizi günün her saatinde ağırlamayı amaçladık. Kalitemizden hiç vazgeçmedik. İşimizi geliştirmek için çok çalıştık. Keyifli yiyecek seçeneklerimizi şahane tatlılarımızla taçlandırdık. Ve tüm bunları konuklarımızın kendilerini sıcak bir ev ortamında hissetmelerini sağlayacak şekilde sunmaya önem verdik.

Lokasyona bağlı olarak günün her saatinden kahvaltı lezzetinin ötesine geçecek, üretimde geliştirdiğimiz reçeteleri de kullanabileceğimiz “TB Bistro Lounge” markası ile bugün öğlen ve akşam yemeklerinde de Tuzu Biberi kalitesini ve lezzetini misafirlerimizle buluşturmaya başladık.

İzmir Marina Tuzu Biberi & TB Bistro Lounge Şubemizle “Marinada Bir Gün” Konseptinde, İzmirlilere Lezzet Sörfü ve Eğlence için Yeni Bir Soluk Getirmeyi Hedefledik. Şehrin içinde ancak şehirden uzak, marina keyfinde kahvaltıdan başlayarak günün her saatine özel hazırladığımız menüler ve eğlence, etkinlik akşamları ile misafirlerimizle buluşuyoruz.

Her gün, ilk günkü heyecanı gerektiren ve daima özen isteyen bu işteki hedefimiz, müşteri memnuniyeti ile fark yaratarak, sektörde tercih edilen ilk marka olmaktı. Başarıya ulaşmanın bir gereği de onu mutlaka korumaktır. Bu prensipten hareketle tüm Tuzu Biberi restoranlarında aynı kalite, lezzet ve ağız tadını sunabilmek için Tuzu Biberi Merkez Mutfak’tan 10 şubemize tedarik hizmeti veriyoruz.

Alsancak İskele, Alsancak Kordon, Aliağa, Bostanlı, Çeşme Marina, Göztepe, Karşıyaka, Mavişehir, Port Bornova, İzmir Marina şubelerimizde misafirlerimizi Tuzu Biberi sıcaklığında ağırlamaya devam ederken, her gün artan franchise talepleri bize doğru yolda yürüdüğümüzü bir kez daha gösteriyor.

ISO 22000 Gıda Güvenliği Yönetim Sistemi’ne sahip Tuzu Biberi bünyesinde üretilen tüm ürünler, en önemli gıda güvenliği sistem ve gerekliliklerinden olan HACCP’ye uygun şekilde Gıda Mühendisimiz kontrolünde yapılmaktadır.

TUZU BİBERİ

Ekibimiz

Tüm Ekip olarak işimize aşk ile bağlıyız.

İşimize tutkuyla ve gücümüzü, amatör ruhumuzu kaybetmeden ilk günkü heyecanla bağlıyız.

Ana hedefimiz, çalışanları, üreticisi ve tedarikçileri ile birlikte büyüyen, tüketicisi ile bütünleşerek söz sahibi olan bir bölgesel güç olmaktır.

Samimiyetimizi içerisine katarak hazırladığımız lezzetlerimizle, misafirlerimize daima en iyiyi sunmak için her geçen gün daha çok çalışıyoruz.

Kahvaltının günün en özel anı olduğu bilinci ile çıktığımız bu yolda; keyifli ve lezzetli sofralarda unutulmaz anlara eşlik etmenin mutluluğunu yaşayan ekibimiz bugün İzmir Bornova’da kurduğu büyük üretim ve ar-ge alanı ile günün her saatine özel menüleri hazırlamak için büyük bir heyecan ile çalışmaktadır.

Müşteri memnuniyeti, başarıda her zaman birinci önceliğimizdir.

Mis gibi kokan İzmir gevreğini, sıcacık ekmeğin kokusunu ve anne pişisini sadece Tuzu Biberi’nde yemenin zevki bambaşkadır. Tuzu Biberi ev yapımı reçellerin lezzetini, dostlarla paylaşılan o nefis kahvaltı sofralarının yerini başka ne tutabilir ki?

Biliyoruz ki;“Kahvaltının mutlulukla bir ilgisi olmalı”.

Ama eğer Tuzu Biberi kahvaltısındaysanız bilin ki yaşayacaklarınız mutluluktan da öte bir şeydir.