logo
Sed ut perspiciatis unde omnis iste natus error sit voluptatem accusantium doloremque.
+387648592568
info@elatedthemes.com
Eighth Avenue 487, New York
Instagram Feed
Search
 

Kurumsal Catering

“Lezzetli Anlarınıza Özel Dokunuşlar” Sunan Tuzu Biberi ;

ŞİMDİ, Her özel anınızda yanınızda olmak için burada! Lezzetin, kalitenin ve profesyonelliğin birleştiği bir kurumsal catering deneyimi sunuyor. Etkinliklerinizi, toplantılarınızı ve özel günlerinizi unutulmaz kılmak için lezzetli ve özenle hazırlanmış menülerimizle sizinleyiz.

lezzetli tatlar ve geniş menü seçenekleri ile sizin için özel olarak tasarlanmış catering hizmetimiz, her damak zevkine hitap ediyor. Üretim merkezimizde özenle seçtiği malzemelerle hazırlanan menülerimiz ile farklı konseptler oluşturmaya hazırız…

Özel Günlerinizde Biz Yanınızdayız:

Düğün, nişan, doğum günü, yıl dönümü, kurumsal toplantı ve açılışlar gibi özel günlerinizde, özel misafirleriniz için ihtiyacınıza uygun özel çözümlerimizle etkinliklerinizi kişiselleştiriyor ve her detayı sizinle birlikte planlıyoruz.

Mutfak ekibimiz, her biri özel tasarlanmış ikramlık lezzetlerini hazırlamak için bir araya gelir. Menülerimizde yer alan atıştırmalıklar, tuzlu ve tatlı seçeneklerle dopdolu olup, etkinlik konseptinize ve taleplerinize uygun yaratıcı dokunuşlar içerir.

İzmir ve çevresine Tuzu Biberi Merkez Mutfağı olarak hazırladığımız ikramlarımızı buluşturmanın heyecanını duyuyoruz….

Kahvaltının İzmir Markası Olan Tuzu Biberi, Kurumsal Catering ile  “Lezzetin Adı: Tuzu Biberi  Catering!” olmak yola çıktı.

📞 İhtiyacınıza Özel Çözümler İçin Bizimle İletişime Geçin:

Etkinliklerinizde lezzetin ön planda olmasını istiyorsanız, Tuzu Biberi Catering olarak sizin için buradayız. İhtiyaçlarınızı konuşmak ve size özel çözümler sunmak için bizi arayın.

☎ İletişim: (0232) 435 63 62

📧 Mail:  nehirkayadelen@tuzubiberi.com.tr